ZIMNÉ TIPY


Vysušené pery
V zime trpí nielen naša pleť, ale tiež pery. Bývajú často vysušené a popraskané. Tomu môžete zabrániť každodennou starostlivosťou o ne.
Pre jemné, vláčne a zdravé pery si nakvapkajte 1-2 kvapky YIN-YANG JUHOKALIFORNSKÉHO TEKUTÉHO ZLATA na čistý prst a zľahka vmasírujte na pery. Opakujte tak často, ako to Vaše pery vyžadujú.
YIN-YANG JUHOKALIFORNSKÉ TEKUTÉ ZLATO ich ošetrí, vyživí a vráti im vláčnosť. Je dobre použiteľné aj na horách pri zimných športoch.


Ohrejte si nohy a tým aj celé telo
Prišli ste z dlhej prechádzky a ste celí premrznutí? Uvarte si horúci čaj na zahriatie a doprajte svojim nohám horúci kúpeľ s teplým zábalom.
Horúci kúpeľ
Do nádoby s horúcou vodou pridajte 10 kvapiek
YIN-YANG ČÍNSKÉHO BYLINNÉHO OLEJA a ponorte tam svoje nohy.
Horúci kúpeľ s ošetrujúcou masážou a zábalom
Do horúcej vody pridajte 10 kvapiek YIN-YANG ČÍNSKÉHO BYLINNÉHO OLEJA a 20 kvapiek YIN-YANG JUHOKALIFORNSKÉHO TEKUTÉHO ZLATA, nechajte ich tam nejmenej 10 minút.
Po vytiahnutí si obe chodidlá jemne premasírujte až k členkom a potom osušte. Na zábal si ohrejte YIN-YANG VANKÚŠIK TERAPIE a teplý ho položte pod nohy a celé nohy obaľte uterákom.


Čaj, ktorý Vás rýchlo a príjemne zahreje
Príprava: menej ako 5 minút 
Recept na: 1 šálku 
250 ml vriacej vody 1 vrecúško kamilkového čaju 1-2 kvapky YIN-YANG STAROJAPONSKÉHO ROSTLINNÉHO OLEJA.
Nechajte vyluhovať čaj podľa návodu a nakoniec dochuťte 1-2 kvapkami YIN-YANG STAROJAPONSKÉHO ROSTLINNÉHO OLEJA, poprípade medom.