TU NÁS NÁJDETE


Celý sortiment Best of Nature si môžete vyskúšať a zažiť na vlastnej koži v rámci našich expozícií na nižšie uvedených miestach.
Ochotne a radi Vám predstavíme všetky produkty. Môžete si privoňať, natrieť boľavú šiju, natiahnuté svaly, ochutnať kvapku Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja alebo sa spýtať na to, čo Vás zaujíma.
Vaša dlhodobá spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, a preto si prajeme, aby mal každý možnosť vyskúšať si naše produkty naživo a dozvedieť sa o nich čo najviac informácií.Z dôvodu vládneho nariadenia sú všetky veletrhy a promo akcie do odvolania zrušené. Veríme, že sa situácia čoskoro zlepší a budeme sa môcť stretnúť s vami aj osobne! V prípade akýchkoľvek otázok, sme vám k dispozícii na tel: +420725607503 alebo na e-mailovej adrese info@ischweizer.com!
Ďakujeme za pochopenie.


Keďže veľtrhy sú zatiaľ v nedohľadne, pripravili sme pre vás cenovo zvýhodnenú ponuku, ktorú sme doteraz ponúkali iba na veľtrhoch.
Ku každému 50ml baleniu Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja teraz obdržíte 10ml Starojaponského rastlinného oleja v spreji ZDARMA!

viac informácií