Yin-Yang Vonkajšie

Tu nájdete veľa tipov a rád pre masáže, kúpele, ošetrenie celulitídy a ďalšie....

Yin-Yang Starojaponský rastlinný olej sa najčastejšie používa na masáže najrôznejších častí tela. Odporúčajú a používajú ho nielen profesionálni odborníci (maséri, fyzioterapeuti, tréneri, ...), ale aj ľudia, ktorí potrebujú úľavu hneď a nemajú čas alebo možnosť navštíviť odborníka.
Dve rady pred použitím:
1. Po použití si nepretierajte rukami oči! V prípade zasiahnutia, očí vypláchnite dostatočným množstvom vody.
2. Nie je mastný, neobsahuje tuk, je to destilát, teda pri masírovaní nezamastí Vašu pokožku, vlasy a ani oblečenie! Krátko po votretí sa úplne vstrebe do kože.
Vlastnosti:
 • Antiseptický
 • Antibakteriálny
 • Osviežujúci
 • Aktivujúci
 • Upokojuje a uvoľňuje
 • Pozitívne pôsobí pri svrbení
 • Podporuje ústup opuchov
 • Príjemne chladí
 • Bez alkoholu, prídavných látok, chémie, chlorofylu, umelých vonných aróm, farbív, gáfru a konzervačných látok


Pri bolestiach hlavy
Bolesti hlavy majú často svoje príčiny vo svalstve v oblasti šije alebo v hornej chrbtici, preto si kvapnite 3 kvapky do dlaní, poriadne ich v nich rozotrite a potom si dôkladne premasírujte šiju a krčnú chrbticu.
Pri silnejších bolestiach či migréne si jednou kvapkou premasírujte oba spánky.
Po niekoľkých minútach ucítite na mieste, kde ste ho aplikovali príjemný chlad a sviežosť. To znamená, že Yin-Yang začína účinkovať.
Môžete opakovať aj niekoľkokrát za deň, záleží ako veľmi je svalstvo stuhnuté.Na relaxačnú a uvolňujúcu masáž

Zmiešajte pár kvapiek Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja s akýmkoľvek neparfumovaným masážnym olejom či emulziou.
Možno kombinovať s ďalším výrobkom z dielne Best of Nature: na masáž zmiešajte 10 - 20 kvapiek Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja so 100ml YIN-YANG JUHOKALIFORNSKÉHO TEKUTÉHO ZLATA, čo je čistý organický olej získaný zo semena Simmondsia Chinensis.

Pokiaľ máte veľmi stuhnuté svaly
Ihneď po masáži priložte na postihnuté miesto teplý obklad. Ten uvoľní svaly, je veľmi príjemný, upokojujúci a pomôže Starojaponskému rastlinnému oleju pôsobiť hlbšie a účinnejšie!
Ako obklad môžete použiť látkovú plienku namočenú v teplej vode alebo akýkoľvek hrejivý vankúšik.
Možno kombinovať s ďalším výrobkom z dielne Best of Nature: Na zahriatie priložte na boľavé miesto YIN-YANG VANKÚŠIK TERAPIE, ktorý je naplnený semienkami repky olejnej z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.Pri bolestiach chodidiel
Rozotrite 2-3 kvapky a starostlivo si premasírujte reflexné body.
Môže sa uľaviť nielen nohám, ale aj celému telu!
Rozotrením 1-2 kvapiek na priehlavok a medzi prstami odstránite nepríjemný zápach, osviežite nohy a obmedzíte ich potenie.

Praktická rada! Pre dlhšie trvajúce obmedzenie zápachu a baktérií: kvapnite niekoľko kvapiek na ponožky a vnútornú stranu topánok.
Uvolňujúci kúpeľ nôh
Kvapnite 3-4 kvapky do misky s horúcou vodou, zmiešajte so soľou alebo mliekom a vychutnávajte si účinnú kúpeľ povzbudzujúce prekrvenie chodidiel. Ideálne aj pri prechladnutí!


Kúpeľ celého tela
Je príjemný pri svalových kŕčoch, unavených kĺboch, posilní nervy a slúži aj na osvieženie pleti.
Zvýši sa pružnosť kože, uvoľní sa svalstvo a telo sa zregeneruje. Pre kúpeľ celého tela použite 3-6 kvapiek Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja.
 
Ako prísada do kúpeľa sa Yin-Yang Starojaponský rastlinný olej používa a môže napomôcť:
 
 • pri prechladnutí
 • na uvoľnenie
 • pri natiahnutí svalov a kĺbov
 • na relaxáciu
 • ako prevencia proti celulitíde
Prevencia proti celulitíde
5 kvapiek Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja zmiešajte s 10ml Yin-Yang Juhokalifornského tekutého zlata. Aby ste z tohto kúpeľa mali čo najväčší úžitok, nechajte ho na telo pôsobiť čo najdlhšie. Preto je teda vždy lepšie, keď ho vykonáte večer pred spaním a natriete po ňom celé telo YIN-YANG JUHOKALIFORNSKÝM TEKUTÝM ZLATOM.
Odporúčame! 
Ak chcete problém s celulitídou riešiť dôslednejšie, potom miesto postihnuté celulitídou dvakrát denne ( najlepšie ráno a večer pred spaním ) dôkladne masírujte pomocou masážnej rukavice, tak pokožku prekrvíte. Ihneď po masáži si do dlane nakvapkajte 20 kvapiek Yin-Yang Juhokalifornského tekutého zlata a 3 kvapky Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja, premasírujte a poriadne vmasírujte tam, kde je celulitída (toto množstvo stačí približne na jedno stehno).
Všeobecne v boji proti celulitíde pomáha:
 • pravidelná masáž
 • pravidelné ošetrenie
 • pravidelný pohyb
 • príjem 2-3 litrov vody denne
 • vyvážená denná stravaPre aromatický a uvoľňujúci kúpeľ

Pridajte 5-6 kvapiek Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja do trochy mlieka alebo medu (slúži ako prirodzený emulgátor) do vane s vodou o teplote 36 - 38 ° C. Pôžitok z teplého aromatického kúpeľa môže byť upokojujúci a zároveň osviežujúci.
 
Praktická rada! 
Ženy majú citlivejšiu pleť - prvýkrát použite na celú kúpeľ 3 kvapky, podľa potreby pridávajte.

Môžete ho ďalej použiť pri...
Bodnutí nepríjemným hmyzom - ihneď po bodnutí potrite miesto vpichu dvoma kvapkami. Pocit chladu, ktorý Yin-Yang vyvoláva, prekryje nepríjemné svrbenie či pálenie.
Opary - pri prvých príznakoch aplikujte na opar pravidelne 1 kvapku raz za hodinu.
Nepríjemnostiach s lupinami - pridajte 1-2 kvapky do Vášho obľúbeného šampónu a potom dôkladne zmyte.


Pri menštruačných bolestiach
Jemne rozotrite 1-2 kvapky na brucho a priložte teplý obklad. Môžete opäť použiť látkovú plienku namočenú v teplej vode alebo akýkoľvek hrejivý vankúšik.

Možno použiť produkt z dielne Best of Nature: nechajte svoje bruško zahriať YIN-YANG VANKÚŠIKOM TERAPIE, ktorý je naplnený semienkami repky olejnej z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.


Upozornenie: tento produkt nie je liečivý prípravok ani liečivo a nemá preto garantované účinky liečivého prípravku alebo liečiva. Pri vyššie uvedených obtiažach však môže napomôcť. Vyvarujte sa kontaktu s očami! V prípade vniknutia do očí vypláchnite dostatočným množstvom vody a v prípade akýchkoľvek potiaží ihneď navštívte lekára.