Yin-Yang Inhalácia

Hneď niekoľko možností pre uvoľnenie dýchacích ciest, použitie v saune, pre aromalampu a ďalšie nájdete tu.Yin-Yang Starojaponský rastlinný olej môže podporne pomôcť pri:
nádche, nachladnutí, chrípke, zahlienení, zápale hrtana, kašli, bolestiach v krku, katare horných ciest dýchacích a zápalu priedušiek.
 
Vlastnosti:
  • Antibakteriálny
  • Osviežujúci
  • Aktivujúci
  • Upokojuje a uvoľňuje
  • Rozpúšťa hlieny
  • Bez alkoholu, prídavných látok, chémie, chlorofylu, umelých vonných aróm, farbív, gáfru a konzervačných látok


viac informáciíSte nachladnutí, máte upchatý nos, nádchu a nemôžete dýchať?


Uvoľnenie dýchacích ciest môžete dosiahnuť hneď niekoľkými cestami:
Kvapnite si 3-4 kvapky do dlaní, dôkladne trite jednu o druhú, až sa Vám dlane zahrejú. Potom ich obe priložte k nosu a zhlboka sa nadýchnite a vydýchnite. Opakujte 1-3 krát.
Priveďte vodu do varu, kvapnite do nej 2-3 kvapky a vdychujte vychádzajúce paru. Pri použití inhalačného prístroja stačí len jedna kvapka.
Pridajte pár kvapiek do šálky s horúcou vodou a nechajte uvoľňovať vôňu Yin-Yang Starojaponského rastlinného oleja.
Pre sviežu vôňu vo vykurovaných miestnostiach nakvapkajte niekoľko kvapiek na vlhkú látkovú vreckovku a rozprestrite ju cez vykurovacie teleso. Miestnosť sa krásne prevonia a hneď sa Vám môže lepšie dýchať!
Ak ste na cestách, máte rokovania, ste na nákupoch, jednoducho nemáte možnosť využiť ani jedno z našich odporúčaní, a napriek tomu chcete, aby sa Vám lepšie dýchalo, kvapnite 2-3 kvapky na obyčajnú čistú vreckovku a vôňu Yin-Yang zhlboka vdychujte a vydychujte.Chcete si Yin-Yang Starojaponský rastlinný olej vychutnať v drahocenných chvíľach Vášho odpočinku a relaxácie?

Kvapnite 2-3 kvapky Yin-Yang do aromalampy alebo difuzéra, môže tak priaznivo pôsobiť na Vaše dýchacie ústrojenstvo a zároveň na Vašu duševnú pohodu.
Použite ho v saune! Yin-Yang je koncentrátom vhodným do sauny. Na 1 liter vody pripadá podľa intenzity 5-6 kvapiek. Podľa veľkosti sauny nalejte 2-3 naberačky. Relatívna vlhkosť vzduchu by mala stúpnuť o cca 10%.
Chvíľu pred spaním si kvapnite pár kvapiek na vankúš, môže sa Vám lepšie dýchať aj zaspávať.
Praktická rada! Miesto na vankúš kvapnite niekoľko kvapiek na látkovú plienku a tú nechajte ležať na vankúši, kde spíte.
Možno použiť ďalší produkt z dielne Best of Nature: Ak sa Vám ťažko dýcha alebo máte zápal priedušiek, potom si potrite niekoľkými kvapkami hrudník smerom ku krku a chrbát v miestach hrudného koša smerom k šiji. Na hrudník potom priložte nahriaty YIN-YANG VANKÚŠIK TERAPIA plnený semienkami repky olejnej z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.


Upozornenie: Tento produkt nie je liečivý prípravok ani liečivo a nemá preto garantované účinky liečivého prípravku alebo liečiva. Pri vyššie uvedených obtiažach však môže napomôcť.
Vyvarujte sa kontaktu s očami! V prípade vniknutia do očí vypláchnite dostatočným množstvom vody a v prípade akýchkoľvek potiaží ihneď navštívte lekára.